Ilupaketid Tallinnas

Ilupaketid Tallinnas

Noorendav Luxus Pakett

Ilupaketid Tallinnas CARE Ilusalongis – siit lehelt leiab igaüks endale midagi sobivat, et tema näonahk muutuks jälle säravaks ja kauniks!

Noorendavas Luxus Paketis sisaldub näonahakoorimine happekoorimisgeeliga, õrnatoimeline teemantlihvimine, mikro- nõelateraapia Dermalift aparaadiga, topeltionisatsioon, lifting, külma vasara massaaž, seerum, aktiivmask ja dekolteemassaaž.
Noorendav Luxus Pakett on kõige tõhusam ilupakett, peale seda on kortsukesed silenenud ning näonahk värske ja särav!

SOODUSHIND AUGUSTI LÕPUNI: 55 €
(norm. hind 120 €)

Sügavpuhastav Pakett

Sügavpuhastav Pakett sobib ennekõike neile, kellel on probleemne näonahk, suured nahapoorid, rasune ja tuhm nahk. Näohoolduse käigus kooritakse ja puhastatakse nahk põhjalikult naharasust, mustusest ja meigijääkidest ning elavdatakse naha vereringet.

Sügavpuhastavas Paketis sisaldub näonaha koorimine kahe koorijaga, näonaha aurutamine, ebapuhtuste mehhaaniline eemaldamine, ultrahelipuhastus, ultrahelimikromassaaž, külma vasara massaaž, dekolteemassaaž, seerum ja mask. Peale hooldust on nahk sametiselt pehme ja puhas

SOODUSHIND AUGUSTI LÕPUNI: 50 €  (norm. hind 115 €)

Suur Näohoolduspakett 

Suur Näohoolduspakett ühendab endas kaks tõhusat näohooldust: näonaha sügavpuhastuse ja vananemisvastase näohoolduse!

Suures Näohoolduspaketis sisaldub näonaha koorimine kahe koorijaga, näonaha aurutamine, ebapuhtuste eemaldamine mehhaaniliselt, ultrahelipuhastus, nõelavaba mesoteraapia, topeltionisatsioon, lifting, külma vasara massaaž,  seerum, mask ja dekolteemassaaž. Peale hooldust on nahk jälle puhas ning kortsukesed silenenud!

SOODUSHIND AUGUSTI LÕPUNI: 70 €  (norm. hind 140 €)

Ladies Pakett

Ladies Paketis on ühendatud tõhus vananemisvastane näohooldus kulmude ja ripsmete värvimisega. Ladies Paketis sisaldub näonaha koorimine kahe koorijaga, teemantlihvimine, nõelavaba mesoteraapia, topeltionisatsioon,  lifting, külma vasara massaaž, dekolteemassaaž, seerum ja mask.
Lisaks kulmude ja ripsmete keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine. Peale näohooldust on näonahk särav ja prink ning kulmud- ripsmed jälle kaunid!

SOODUSHIND AUGUSTI LÕPUNI: 50 €  (norm. hind 110 €)

Palun broneeri aeg ette +372 56 85 79 12 või
saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon