Ilupaketid Tallinnas

Ilupaketid Tallinnas

Ladies Pakett

Ladies Paketis on ühendatud tõhus vananemisvastane näohooldus kulmude ja ripsmete värvimisega. Ladies Paketis sisaldub näonaha koorimine kahe koorijaga, teemantlihvimine, nõelavaba mesoteraapia, topeltionisatsioon,  lifting, dekolteemassaaž, seerum ja mask.
Lisaks kulmude ja ripsmete keemiline värvimine ja kulmude korrigeerimine. Peale näohooldust on näonahk särav ja prink ning kulmud- ripsmed jälle kaunid!

SOODUSHIND DETSEMBRI LÕPUNI: 50 € 
(norm. hind 110 €)

Noorendav Luxus Pakett

Noorendavas Luxus Paketis sisaldub näonahakoorimine happekoorimisgeeliga, õrnatoimeline teemantlihvimine, mikro- nõelateraapia Dermalift aparaadiga, topeltionisatsioon, lifting, seerum, aktiivmask ja dekolteemassaaž.
Noorendav Luxus Pakett on kõige tõhusam ilupakett, peale seda on kortsukesed silenenud ning näonahk värske ja särav!

SOODUSHIND DETSEMBRI LÕPUNI: 55 €
(norm. hind 120 €)

Sügavpuhastav Pakett

Sügavpuhastav Pakett sobib ennekõike neile, kellel on probleemne näonahk, suured nahapoorid, rasune ja tuhm nahk. Näohoolduse käigus kooritakse ja puhastatakse nahk põhjalikult naharasust, mustusest ja meigijääkidest ning elavdatakse naha vereringet. Sügavpuhastavas Paketis sisaldub näonaha koorimine kahe koorijaga, teemantlihvimine, näonaha aurutamine, näonaha mehhaaniline puhastus või ultrahelipuhastus, dekolteemassaaž, seerum ja mask. Peale hooldust on nahk sametiselt pehme ja puhas

SOODUSHIND DETSEMBRI LÕPUNI: 50 € 
(norm. hind 115 €)

Suur Näohoolduspakett

Suur Näohoolduspakett ühendab endas kaks tõhusat näohooldust: näonaha sügavpuhastuse ja vananemisvastase näohoolduse! Suures Näohoolduspaketis sisaldub näonaha koorimine kahe koorijaga, teemantlihvimine, näonaha aurutamine, mehhaaniline puhastus või ultrahelipuhastus, nõelavaba mesoteraapia, topeltionisatsioon, lifting, seerum, mask ja dekolteemassaaž. Peale hooldust on nahk jälle puhas ning kortsukesed silenenud!

SOODUSHIND DETSEMBRI LÕPUNI: 70 €
(norm. hind 140 €)

Palun broneeri aeg  +372 56 85 79 12 või
saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon