Ilusalong Katri Care Tallinnas

Ilusalong Katri Care Tallinnas  

Ilusalong Katri Care Tallinnas keskendub tõhusatele vananemist ennetavatele näoprotseduuridele. Sind teenindab professionaalne ja kogenud kosmeetik Katri. Ilukabinetis pakutakse järgnevaid teenuseid:
NÄONAHA SÜGAVPUHASTUS – puhastav hooldus rasusele ja ebapuhtale nahale.
ULTRAHELIPUHASTUS – tõhus ja valutu näonaha koorimine ja sügavpuhastus, mis aktiveerib ka naha ainevahetust ja vereringet.
TEEMANTLIHVIMINE koorib nahalt hellalt surnud naharakud, puhastab nahapoorid rasust ja stimuleerib kollageeni tootmist.
NÕELAVABA MESOTERAAPIA on protseduur, kus toimeained imendatakse elektriimpulsside abil sügavale nahka. Tõhusa aparaadi elektrivoogude abil tekivad mikroavaused rakumembraanidesse, et aktiivained saaksid sügavamale nahka tungida.
TOPELTIONISATSIOON on protseduur, kus negatiivselt ja positiivselt laetud ioonid  aitavad aktiivainetel sügavamale nahka imenduda. Nahk saab tänu topeltionisatsioonile uue energia ja sära.
RF-LIFTING – efektiivne, ohutu ja mõnusalt soe protseduur, mille käigus mõjutatakse nahka raadiolainetega. Raadiolained tungivad kuni 20 mm sügavusele pärisnahka ja tõmbavad kollageenikiud taas pingule.
DERMALIFT MIKRONEEDLINGU käigus läbivad ülipeened nõelakesed epidermise, stimuleerides naha kollageenisünteesi, mille tagajärjel hakkab nahk ise rohkem kollageeni tootma.
ANESI ERIHOOLDUSED on mõeldud kõigile, kes tahavad või vajava eriti niisutavat või pinguldavat näohooldust. Valikus on C-vitamiini erihooldus ja naharakke uuendav erihooldus.
ANESI APARAATSED HOOLDUSED sobivad kõigile, kes tahavad oma nahka niisutada ja toita.
ILUPAKETID soodushinnaga!


Aadress: Park Inn by Radisson Central Hotell, Centrali Ilusalong, küsi kosmeetik Katrit, Narva mnt. 7C, Tallinn


Palun broneeri aeg ette  + 372 56 85 79 12
või saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon