Kollageeni näohoolitsus

Kollageeni näohoolitsus

Kollageeni näohoolitsus sisaldab näonaha koorimist ensüümgeeliga ja happegeeliga, ultrahelipuhastust, nõelavaba mesoteraapiat,  RF– liftingut, krüomassaaži, seerumit, maski, näomassaaži ja dekolteemassaaži. Peale hoolitsust on nahk noorenenud, siledam ja elastsem!
Ultrahelipuhastus on täiesti valutu protseduur näonaha sügavpuhastamiseks ja koorimiseks.
Nahka niisutatakse spetsiaalse desinkrustatsioonivedelikuga, milles sisalduvad aktiivained kiirendavad naha pindmist vereringet, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Spaatlikujulise otsikuga nahka töödeldes eemalduvad ultraheli abil elutud naharakud ja puhastuvad ummistunud poorid. Klient tunneb seda oma näonahal mõnusa surina ja jaheda auruna. Kõik liigne, mis on pooridesse ladestunud  nagu  kreemi-, meigijäägid ja rasu, eralduvad aurupilvena.

Nõelavaba mesoteraapia on alternatiiv ilusüstidele, see tähendab seerumi imendamist naha erinevatesse kihtidesse elektriimpulsside mitte süstide abil. Tänu sellele  saab vältida nii infektsioone, valu, turseid kui ka hematoome. Protseduur on täiesti valutu, klient tunneb nahal vaid kerget kihelust. Elektriimpulsid avavad naha epidermaalkanalid, mille kaudu tungivad kasulikud toimeained sügavamale naha kihtidesse. Naha kihtidesse saab imendada üliniisutavat hüaluroonhapet, samuti erinevaid vitamiine ja peptiide. Elektriimpulsi mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine imendumine toimub järk-järgult,  see tähendab, et naha sisse luuakse preparaadi depoo ja tänu sellele kasulike toimeainete mõju pikeneb. Nõelavaba mesoteraapia tulemust on näha kohe peale esimest hoolitsust! Nahk muutub säravaks ja elstseks!

RF-liftingu toime seisneb selles, et keskmisi ja alumisi nahakihte mõjutatakse raadiolainetega, mis aitavad nahka pinguldada ja noorendada.  RF- soojuse abil algab nahas kollageeni- ja elastiinkiudude tootmine, kollageenikiudude paranemine ja kokkutõmbumine ning selle toimel nahk pinguldubki.  RF-lifting on üks ohutumaid, tõhusaimaid ja kiiremaid võimalusi naha noorendamiseks, nahk muutub tihedamks ja elastsemaks!
Krüoteraapia
aitab aktiivseerumil sügavamale nahakihtidesse imenduda, rahustab nahka, vähendab turseid ja punetust, ahendab poore ja pindmisi kapillaare ning tagab heleda särava jume!

SOODUSHIND MAI LÕPUNI: 60 €
(norm. hind 90 €)

Palun broneeri aeg: +372 56 857912 või saada e-mail:

    Nimi

    E-Mail

    Telefon