Kollageenipakett

Kollageenipakett

Kollageenipaketis sisaldub näonaha koorimine õrna kooriva kreemiga, koorimine ensüümgeeliga, nõelavaba mesoteraapia, topeltionisatsioon, lifting, RF– lifting, seerum, aktiivmask, näomassaaž ja dekolteemassaaž. Peale hoolitsust on nahk tuntavalt noorenenud, siledam ja elastsem!

Nõelavaba mesoteraapia on alternatiiv ilusüstidele, see tähendab seerumi imendamist naha erinevatesse kihtidesse elektriimpulsside mitte süstide abil. Tänu sellele  saab vältida nii infektsioone, valu, turseid kui ka hematoome. protseduur on täiesti valutu, klient tunneb nahal vaid kerget kihelust. Elektriimpulsid avavad epidermaalkanalid, mida mööda tungivad kasulikud toimeained naha kihtidesse. Nahka  saab imendada üliniisutavat hüaluroonhapet, samuti erinevaid vitamiine ja mikroelemente. Elektriimpulsi mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine imendumine toimub järk-järgult,  see tähendab, et naha sisse luuakse preparaadi depoo ja tänu sellele kasulike toimeainete mõju pikeneb. Nõelavaba mesoteraapia tulemust on näha kohe peale esimest hoolitsust! Nahk muutub säravaks ja elsatseks!

Topeltionisatioon on õrn elektriravi positiivselt ja negatiivselt laetud rullikutega, mis võimaldab nahka niisutaval hüaluroonhappel sügavamale nahka tungida. Topeltionisatsioon tasandab hästi nahka, parandab näojumet, niisutab kuiva nahka ja toidab seda sügavamas kihis. Topeltionisatsioon hooldus ükskõik millise seerum-geeliga vähendab nähtavalt miimilisi kortse ja muudab naha värvuse  värskeks ja säravaks!

Liftingu käigus teostatakse mõnus lõõgastav massaaž madalsagedusliku vooluga laetud kuulikeste abil. Lifting parandab näolihaste toonust, vormib lõuajoont ja tõstab sarnalihaseid. Nägu muutub nooruslikumaks ja pringimaks.

RF-liftingu toime seisneb selles, et keskmisi ja alumisi nahakihte mõjutatakse raadiolainetega, mis aitab nahka pinguldada ja noorendada. Aparaadi abil tekitatud raadiolained tungivad kuni 20 mm sügavusele pärisnahka ja tõmbavad kollageenikiud taas pingule. RF- soojuse abil algab räbaldunud kollageenikiudude paranemine ja kokkutõmbumine ning selle toimel nahk pinguldub. Raadiolainete mõju aitab käivitada kollageeni- ja elastiinkiudude tootmist nahas. RF-lifting on üks ohutumaid, tõhusaimaid ja kiiremaid võimalusi naha noorendamiseks, mis kaotab vananemise jäljed ja nägu saab ideaalse kontuuri.

SOODUSHIND MAI LÕPUNI 50 €
(norm. hind 120 €)

Kulmude ja ripsmete püsivärvimine
lisaks 10 €!

Palun broneeri aeg: +372 56 857912 või saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon