Mikroneedling

Mikroneedling

Dermalift mikroneedling

Dermalift mikroneedlinguga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi naha seisukorra parandamisel ja vananemisnähtude vähendamisel. Mikroneedlingu toimel kiireneb kollageeni – ja elastiinikiudude süntees ning hoolduses kasutatav seerum imendub sügavamale nahka. Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele, on täiesti ohutu ja äärmiselt efektiivne. Mikroneedlingu  käigus läbivad ülipeened nõelakesed epidermise, stimuleerides naha kollageenisünteesi, mille tagajärjel hakkab nahk ise rohkem kollageeni tootma.
Mikroneedling sobib:
Naha tervendamiseks ja värskendamiseks, miimikakortsude silumiseks.
Eriti hästi lõtvunud, nõrga sidekoega nahale, lõua- aluse naha pinguldamiseks.
Paksule, suurpoorilisele nahale, suitsetajate nahale.
Kuivale, rabedale ja õhukesele nahale, kuna muudab naha elastsemaks.
Pigmendilaikude helendamiseks ja jume ühtlustamiseks.
Rasedatele naistele ja imetavatele emadele, sest mikroneedling on mehhaaniline protseduur, elektrivool ei läbi nahakudesid.
Mikroneedlingu etapid:

HAPPEKOORIMINE on naha pindmine koorimine, mis stimuleerib naharakkude uuenemist ilma tugeva ketenduseta. Glükoolhape eemaldab tõhusalt pindmised sarvestunud naharakud ja pinguldab nahka. Nahk muutub siledamaks ja värskemaks.

DERMALIFT– aparaadiga mikroneedlingu läbiviimine näol ja kaelal. Aparaadiotsiku külge kinnitatav aplikaator koosneb plaadist ja steriilsetest mikronõeltest.

Mikronõelad on spetsiaalse kujuga ja seetõttu on mikroneedling täiesti valutu. Mikronõelad tekitavad kümneid tuhandeid peeneid mikrokanaleid nahasse. Sellise kontrollitud naha vigastamise tulemusena hakkab nahk ise rohkem kollageeni tootma ning aktiivseerum saab sügavamale nahka imenduda.

AKTIIVSEERUMI pealekandmine. Peale mikroneedlingut kantakse näole ja kaelale aktiivseerum. Spetsiaalne seerum imendub tänu nõelakeste tekitatud mikrokanalitele sügavamale nahakihtidesse.

HÜALUROONHAPPEMASK sisaldab väikesemolekulist hüaluroonhapet. Mask silub kortsujoonekesi, rahustab ja niisutab. Sobib eriti hästi enne tähtsat üritust, kuna tõstab kortsupõhja ja annab selge särava jume.

LÕÕGASTAV DEKOLTEEMASSAAŽ – maski mõjudes tehakse lõõgastav dekolteemassaaž.
Pärast hooldust ei tohi kahel esimesel päeval päevitada, käia saunas, intensiivsetel treeningutel ja ujumas. Hooldust võib teostada kuurina üks kord nädalas, 3-5 korda, kuid ka ühekordne hooldus annab hea tulemuse.

SOODUSHIND DETSEMBRI LÕPUNI 50 €
(norm. hind 90 €)

Palun broneeri aeg: +372 56 85 79 12 või saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon