Mikroneedling

Mikroneedling

Dermalift mikroneedling

Dermalift mikroneedlinguga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi naha seisukorra parandamisel ja vananemisnähtude vähendamisel. Mikroneedlingu toimel kiireneb kollageeni – ja elastiinikiudude süntees ning hoolduses kasutatav seerum imendub sügavamale nahka. Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele, on täiesti ohutu ja äärmiselt efektiivne. Mikroneedlingu  käigus läbivad ülipeened nõelakesed epidermise, stimuleerides naha kollageenisünteesi, mille tagajärjel hakkab nahk ise rohkem kollageeni tootma.
Mikroneedling sobib:
Naha tervendamiseks ja värskendamiseks, miimikakortsude silumiseks.
Eriti hästi lõtvunud, nõrga sidekoega nahale, lõua- aluse naha pinguldamiseks.
Paksule, suurpoorilisele nahale, suitsetajate nahale.
Kuivale, rabedale ja õhukesele nahale, kuna muudab naha elastsemaks.
Pigmendilaikude helendamiseks ja jume ühtlustamiseks.
Rasedatele naistele ja imetavatele emadele, sest mikroneedling on mehhaaniline protseduur, elektrivool ei läbi nahakudesid.
Mikroneedlingu etapid:

HAPPEKOORIMINE on naha pindmine koorimine, mis stimuleerib naharakkude uuenemist ilma tugeva ketenduseta. Glükoolhape eemaldab tõhusalt pindmised sarvestunud naharakud ja pinguldab nahka. Nahk muutub siledamaks ja värskemaks.

DERMALIFT– aparaadiga mikroneedlingu läbiviimine näol ja kaelal. Aparaadiotsiku külge kinnitatav aplikaator koosneb plaadist ja steriilsetest mikronõeltest.

Mikronõelad on spetsiaalse kujuga ja seetõttu on mikroneedling täiesti valutu. Mikronõelad tekitavad kümneid tuhandeid peeneid mikrokanaleid nahasse. Sellise kontrollitud naha vigastamise tulemusena hakkab nahk ise rohkem kollageeni tootma ning aktiivseerum saab sügavamale nahka imenduda.

AKTIIVSEERUMI pealekandmine. Peale mikroneedlingut kantakse näole ja kaelale aktiivseerum. Spetsiaalne seerum imendub tänu nõelakeste tekitatud mikrokanalitele sügavamale nahakihtidesse.
HÜALUROONHAPPEMASK sisaldab väikesemolekulist hüaluroonhapet. Mask silub kortsujoonekesi, rahustab ja niisutab. Sobib eriti hästi enne tähtsat üritust, kuna tõstab kortsupõhja ja annab selge särava jume.
LÕÕGASTAV DEKOLTEEMASSAAŽ – maski mõjudes tehakse lõõgastav dekolteemassaaž.
Pärast hooldust ei tohi kahel esimesel päeval päevitada, käia saunas, intensiivsetel treeningutel ja ujumas. Hooldust võib teostada kuurina üks kord nädalas, 3-5 korda, kuid ka ühekordne hooldus annab hea tulemuse.

HOOLDUSE SOODUSHIND AUGUSTI LÕPUNI 50 € (norm. hind 90 €)

Mikroneedling nõelarulliga

Mikroneedling nõelarulliga on väga tõhus protseduur, sest kiirendab nahas kollageeni tootmist. Mikroneedling viiakse läbi spetsiaalse meditsiinilisest terasest valmistatud nõelarulliga, mis on varustatud 540-ne  1 mm – pikkuste väga peenikeste nõeltega, et tekitada nahka kuni 1 miljon mikrotorget. Mikronõelad tekitavad nahale väliste kahjustusteta mikroskoopilisi kanaleid. Hooldus on veidi valulik ja põhjustab nahaturse, mis püsib 3-4 tundi. Mikrotorked stimuleerivad naharetseptoreid, mille tulemusena vabanevad nahas kasvufaktorid ja tekib uus kollageen. Seda hooldust nimetatakse ka kollageeniteraapiaks, sest kontrollitud trauma järgselt hakkab nahk tootma rohkem kollageeni. Mikroneedling on täiesti ohutu, sest ei kahjusta nahka, ei põhjusta hüperpigmentatsiooni, ja  sobib ka tundlikule ja õhukesele nahale. Tänu mikronõelte poolt tekitatud mikrokanalitele imenduvad raviseerumid sügavamale nahka. Kliinilised uuringud on tõestanud, et mikroneedlingu järgselt suurenes raviseerumi imendumine 1000 korda.

Mikroneedlingu etapid:
NAHA PUHASTAMINE JA DESINFITSEERIMINE
MIKRONEEDLINGU LÄBIVIIMINE MEDITSIINILISEST TERASEST NÕELARULLIGA
NAHALE SOBIVA STERIILSE SEERUMI PEALEKANDMINE
RAHUSTAV MASK,maski mõjudes tehakse lõõgastav dekolteemassaaž
PÄIKESEKAITSEKREEMI PEALEKANDMINE
Mikroneedlingu toime:
Kutsub nahas esile kollageeni paljunemise loomulikul teel, mistõttu õhuke nahk muutub pakemaks, pinguldub, naha struktuur ja elastsus paranevad.
Silub miimilisi kortse, eriti hästi sobib ülahuule kohal olevate kortsude, silmaümbruskortsude, suu-nina kortsu ja laubal olevate kortsude silumiseks.
Silendab arme ja annab märgatava tulemuse juba peale paari kordushooldust, märgata on armi struktuuri erinevust, arm muutub siledamaks ja ühtlasemaks.
Vähendab hüperpigmentatsiooni, jume muutub ühtlasemaks ja värskemaks.
Mikroneedling ei sobi keloidarmidele, diabeetikutele, rasedatele, aktiivses faasis akne, rosacea ja herpese korral, põletikulisele atoopilisele nahele.
Protseduuri järgselt:
Ei tohi kahe päeva jooksul minna sauna, päevitama, ujuma ja treeningule.
Tuleb vältida paaril päeval päikest, tagada nahale piisav päikesekaitse, kasutada päikesekaitsekreemi faktoriga SPF 30.
Ei tohi meikida, nahka ei tohi katsuda järgmise 6 tunni jooksul.
Soovitav on panna padjale puhas padjapüür.
Tuleb hoolitseda naha piisava niisutamise eest.

HOOLDUSE HIND: 110 €

Palun broneeri aeg ette: +372 56 85 79 12
või saada
e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon