Noorendav Derma Pen näohoolitsus

Noorendav Derma Pen näohoolitsus

Noorendav Derma Pen näohoolitsus parandab nahajumet, aktiveerib kollageenikiudude sünteesi ja tugevdab naha sidekudet. Näohoolitsus niisutab nahka põhjalikult, silub kortsukesi ja parandab aktiivainete imendumist nahka. Noorendav näohoolitsus hõlmab järgmisi etappe: näonaha koorimine koorimiskreemiga, koorimine happegeeliga, mikronõelateraapia, kaksikionisatsioon, lifting, lisaks näo massaaž, dekoltee massaaž, seerum ja aktiivmask.

Happekoorimine on naha pindmine koorimine, mis stimuleerib naharakkude uuenemist ilma tugeva ketenduseta. Glükoolhape eemaldab tõhusalt pindmised sarvestunud naharakud ja pinguldab nahka. Nahk muutub siledamaks ja värskemaks.

Mikronõelateraapia Derma Peniga
Mikronõelateraapiaga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi naha seisukorra parandamisel ja vananemisnähtude vähendamisel. Mikronõelateraapia toimel kiireneb kollageeni – ja elastiinikiudude süntees ning hoolitsuses kasutatav seerum imendub sügavamale nahka. Aparaadiotsiku külge kinnitatav aplikaator koosneb plaadist ja steriilsetest mikronõeltest. Mikronõelad on spetsiaalse kujuga ja seetõttu on protseduur täiesti valutu. Mikronõelad tekitavad kümneid tuhandeid peenikesi mikrokanaleid nahasse. Sellise kontrollitud naha vigastamise tulemusena hakkab nahk ise rohkem kollageeni tootma ning aktiivseerum saab sügavamale nahka imenduda. Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele, on täiesti ohutu ja äärmiselt efektiivne.

Topeltionisatioon on õrn elektriravi positiivselt ja negatiivselt laetud rullikutega, mis võimaldab nahka niisutaval hüaluroonhappel sügavamale nahka tungida. Topeltionisatsioon tasandab hästi nahka, parandab näojumet, niisutab kuiva nahka ja toidab seda sügavamas kihis. Topeltionisatsioon  vähendab nähtavalt miimilisi kortse ja muudab naha värvuse  värskeks ja säravaks!

Liftingu käigus teostatakse mõnus lõõgastav massaaž madalsagedusliku vooluga laetud kuulikeste abil. Lifting parandab näolihaste toonust, vormib lõuajoont ja tõstab sarnalihaseid. Nägu muutub nooruslikumaks ja pringimaks.

Pärast hoolitsust ei tohi kahel esimesel päeval päevitada, käia saunas, intensiivsetel treeningutel ja ujumas. Protseduuri võib teostada kuurina üks kord kuus, 3-5 korda, kuid ka ühekordne hoolitsus annab hea tulemuse!

SOODUSHIND SEPTEMBRI LÕPUNI: 60 €
(norm. hind 110 €)

Palun broneeri aeg +372 56857912
või saada e-mail:

    Nimi

    E-Mail

    Telefon