Noorendav Derma Pen näohoolitsus

Noorendav Derma Pen näohoolitsus

Noorendav Derma Pen näohoolitsus parandab nahajumet, aktiveerib kollageenikiudude sünteesi ja tugevdab naha sidekudet. Näohoolitsus niisutab nahka põhjalikult, silub kortsukesi ja parandab aktiivainete imendumist nahka. Noorendav näohoolitsus hõlmab järgmisi etappe: näonaha koorimine koorimiskreemiga, koorimine happegeeliga, mikronõelateraapia, nõelavaba mesoteraapia, krüoteraapia ning lisaks näo massaaž, dekoltee massaaž, seerum ja aktiivmask.

Happekoorimine on naha pindmine koorimine, mis stimuleerib naharakkude uuenemist ilma tugeva ketenduseta. Glükoolhape eemaldab tõhusalt pindmised sarvestunud naharakud ja pinguldab nahka. Nahk muutub siledamaks ja värskemaks.

Mikronõelateraapia Derma Peniga
Mikronõelateraapiaga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi naha seisukorra parandamisel ja vananemisnähtude vähendamisel. Mikronõelateraapia toimel kiireneb kollageeni – ja elastiinikiudude süntees ning hoolitsuses kasutatav seerum imendub sügavamale nahka. Aparaadiotsiku külge kinnitatav aplikaator koosneb plaadist ja steriilsetest mikronõeltest. Mikronõelad on spetsiaalse kujuga ja seetõttu on protseduur täiesti valutu. Mikronõelad tekitavad kümneid tuhandeid peenikesi mikrokanaleid nahasse. Sellise kontrollitud naha vigastamise tulemusena hakkab nahk ise rohkem kollageeni tootma ning aktiivseerum saab sügavamale nahka imenduda. Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele, on täiesti ohutu ja äärmiselt efektiivne.Nõelavaba mesoteraapia on alternatiiv ilusüstidele, see tähendab seerumi imendamist naha erinevatesse kihtidesse elektriimpulsside mitte süstide abil. Tänu sellele  saab vältida nii infektsioone, valu, turseid kui ka hematoome. Protseduur on täiesti valutu, klient tunneb nahal vaid kerget kihelust. Elektriimpulsid avavad naha epidermaalkanalid, mille kaudu tungivad kasulikud toimeained sügavamale naha kihtidesse. Naha kihtidesse saab imendada üliniisutavat hüaluroonhapet, samuti erinevaid vitamiine ja peptiide. Elektriimpulsi mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine imendumine toimub järk-järgult,  see tähendab, et naha sisse luuakse preparaadi depoo ja tänu sellele kasulike toimeainete mõju pikeneb. Nõelavaba mesoteraapia tulemust on näha kohe peale esimest hoolitsust! Nahk muutub säravaks ja elstseks!

Krüoteraapia sinise footonvalgusega aitab aktiivseerumil sügavamatesse nahakihtidesse imenduda, rahustab nahka, vähendab turseid ja punetust, ahendab poore ja pindmisi kapillaare ning tagab heleda särava jume!

Pärast hoolitsust ei tohi kahel esimesel päeval päevitada, käia saunas, intensiivsetel treeningutel ja ujumas. Protseduuri võib teostada kuurina üks kord kuus, 3-5 korda, kuid ka ühekordne hoolitsus annab hea tulemuse!

SOODUSHIND MAI LÕPUNI: 80 €
(norm. hind 130 €)

Palun broneeri aeg +372 56857912
või saada e-mail:

    Nimi

    E-Mail

    Telefon