Sügavpuhastav ja noorendav näohoolitsus

Sügavpuhastav ja noorendav näohoolitsus

Sügavpuhastav ja noorendav näohoolitsus ühendab endas nii näonaha sügavpuhastuse kui ka näonaha pinguldamise. Näohoolitsus sisaldab näonaha koorimist ensüümkooriva geeliga, näonaha aurutamist, mehhaanilist puhastust ja ultrahelipuhastust, nõelavaba mesoteraapiat, topeltionisatsiooni, liftingut, krüoteraapiat sinise footonvalgusega, seerumit, näomassaaži, maski ja dekolteemassaaži. Peale hoolitsust on nahk puhas ning kortsukesed silenenud!

Ultrahelipuhastus on täiesti valutu protseduur näonaha sügavpuhastamiseks ja koorimiseks. Nahka niisutatakse spetsiaalse desinkrustatsioonivedelikuga, milles sisalduvad aktiivained kiirendavad naha pindmist vereringet, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Spaatlikujulise otsikuga nahka töödeldes eemalduvad ultraheli abil elutud naharakud ja puhastuvad ummistunud poorid. Klient tunneb seda oma näonahal mõnusa surina ja jaheda auruna. Kõik liigne, mis on pooridesse ladestunud  nagu  kreemi-, meigijäägid ja rasu, eralduvad aurupilvena.

Nõelavaba mesoteraapia on alternatiiv ilusüstidele, see tähendab seerumi imendamist naha erinevatesse kihtidesse elektriimpulsside mitte süstide abil. Tänu sellele  saab vältida nii infektsioone, valu, turseid kui ka hematoome. Protseduur on täiesti valutu, klient tunneb nahal vaid kerget kihelust. Elektriimpulsid avavad naha epidermaalkanalid, mille kaudu kasulikud toimeained tungivad sügavamale naha kihtidesse. Nahka  saab imendada üliniisutavat hüaluroonhapet, samuti erinevaid peptiide ja vitamiine. Elektriimpulsi mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine imendumine toimub järk-järgult,  see tähendab, et  naha sisse luuakse preparaadi depoo ja tänu sellele kasulike toimeainete mõju pikeneb. Nõelavaba mesoteraapia tulemust on näha kohe peale esimest hoolitsust! Nahk muutub säravaks ja elastseks! 

Krüoteraapia aitab aktiivseerumil sügavamatesse nahakihtidesse imenduda, rahustab nahka, vähendab turseid ja punetust, ahendab poore ja pindmisi kapillaare ning tagab heleda särava jume! 

 

SOODUSHIND MAI LÕPUNI: 80 €
(norm. hind 130 €)

Palun broneeri aeg:  +372 56857912 või saada e-mail:

    Nimi

    E-Mail

    Telefon