Sügavpuhastav Pakett

Sügavpuhastav Pakett

sobib ennekõike neile, kellel on probleemne näonahk, suured nahapoorid, rasune ja tuhm nahk. Kuid sügavpuhastust sobib paar korda aastas teha ka kuivemale ja tundlikumale nahale, kuna muudab naha puhtaks ning kõik seerumid ja kreemid imenduvad  paremini nahakihtidesse! Näohoolitsuse käigus kooritakse ja puhastatakse nahk põhjalikult naharasust, mustusest ja meigijääkidest ning elavdatakse naha vereringet. Sügavpuhastavas Paketis sisaldub näonaha koorimine koorimiskreemiga, koorimine ensüümgeeliga, näonaha aurutamine, näonaha mehhaaniline puhastus ja/või ultrahelipuhastus, nõelavaba mesoteraapia, dekolteemassaaž, seerum ja mask. Peale hoolitsust on nahk sametiselt pehme ja puhas! Hoolitsuse alguses kooritakse nahk nii koorimiskreemiga kui koorimisgeeliga, seejärel nahk aurutatakse ja tehakse mehhaaniline puhastus. Sellele järgneb ultrahelipuhastus ja nõelavaba mesoteraapia.

Ultrahelipuhastus on täiesti valutu protseduur näonaha sügavpuhastamiseks ja koorimiseks. Nahka niisutatakse spetsiaalse desinkrustatsioonivedelikuga, milles sisalduvad aktiivained kiirendavad naha pindmist vereringet, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Spaatlikujulise otsikuga nahka töödeldes eemalduvad ultraheli abil elutud naharakud ja puhastuvad ummistunud poorid. Klient tunneb seda oma näonahal mõnusa surina ja jaheda auruna. Kõik liigne, mis on pooridesse ladestunud  nagu  kreemi-, meigijäägid ja rasu, eralduvad aurupilvena.

Nõelavaba mesoteraapia on alternatiiv ilusüstidele, see tähendab seerumi imendamist naha erinevatesse kihtidesse elektriimpulsside mitte süstide abil. Tänu sellele  saab vältida nii infektsioone, valu, turseid kui ka hematoome. protseduur on täiesti valutu, klient tunneb nahal vaid kerget kihelust. Elektriimpulsid avavad epidermaalkanalid, mida mööda tungivad kasulikud toimeained naha kihtidesse. Nahka  saab imendada üliniisutavat hüaluroonhapet, samuti erinevaid vitamiine ja mikroelemente. Elektriimpulsi mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine imendumine toimub järk-järgult,  see tähendab, et naha sisse luuakse preparaadi depoo ja tänu sellele kasulike toimeainete mõju pikeneb. Nõelavaba mesoteraapia tulemust on näha kohe peale esimest hoolitsust! Nahk muutub säravaks ja elastseks!

SOODUSHIND MAI LÕPUNI: 50 €
(norm. hind 100 €)

Kulmude ja ripsmete püsivärvimine
lisaks 10 €!

Palun broneeri aeg +37256857912
või saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon