Suur Ilupakett

Suur Ilupakett

Suures Ilupaketis sisaldub näonaha koorimine kahe koorijaga, näonaha aurutamine, mehhaaniline puhastus ja ultrahelipuhastus, nõelavaba mesoteraapia, topeltionisatsioon, lifting, seerum, näomassaaž, aktiivmask ja dekolteemassaaž. Peale hoolitsust on nahk puhas ning kortsukesed silenenud!

Ultrahelipuhastus on täiesti valutu protseduur näonaha sügavpuhastamiseks ja koorimiseks. Nahka niisutatakse spetsiaalse desinkrustatsioonivedelikuga, milles sisalduvad aktiivained kiirendavad naha pindmist vereringet, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Spaatlikujulise otsikuga nahka töödeldes eemalduvad ultraheli abil elutud naharakud ja puhastuvad ummistunud poorid. Klient tunneb seda oma näonahal mõnusa surina ja jaheda auruna. Kõik liigne, mis on pooridesse ladestunud  nagu  kreemi-, meigijäägid ja rasu, eralduvad aurupilvena.

Nõelavaba mesoteraapia on alternatiiv ilusüstidele, see tähendab seerumi imendamist naha erinevatesse kihtidesse elektriimpulsside mitte süstide abil. Tänu sellele  saab vältida nii infektsioone, valu, turseid kui ka hematoome. protseduur on täiesti valutu, klient tunneb nahal vaid kerget kihelust. Elektriimpulsid avavad epidermaalkanalid, mida mööda tungivad kasulikud toimeained naha kihtidesse. Nahka  saab imendada üliniisutavat hüaluroonhapet, samuti erinevaid vitamiine ja mikroelemente. Elektriimpulsi mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine imendumine toimub järk-järgult,  see tähendab, et  naha sisse luuakse preparaadi depoo ja tänu sellele kasulike toimeainete mõju pikeneb. Nõelavaba mesoteraapia tulemust on näha kohe peale esimest hoolitsust! Nahk muutub säravaks ja elsatseks!
Sobib igas vanuses ja iga kosmeetilise probleemi korral, k.a akne. 

Topeltionisatioon on õrn elektriravi positiivselt ja negatiivselt laetud rullikutega, mis võimaldab nahka niisutaval hüaluroonhappel sügavamale nahka tungida. Topeltionisatsioon silub kortsukesi, parandab näojumet, niisutab kuiva nahka ja toidab seda sügavamas kihis. Topeltionisatsiooni hoolitsus ükskõik millise seerum-geeliga vähendab nähtavalt miimilisi kortse ja muudab naha värvuse  värskeks ja säravaks!

Liftingu käigus teostatakse mõnus lõõgastav massaaž madalsagedusliku vooluga laetud kuulikeste abil. Lifting parandab näolihaste toonust, vormib lõuajoont ja parandab näoovaali. Nägu muutub nooruslikumaks ja pringimaks!

SOODUSHIND MAI LÕPUNI: 60 €
(norm. hind 140 €)

Kulmude ja ripsmete püsivärvimine
lisaks 10 €!

Palun broneeri aeg:  +372 56857912 või saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon