Üliefektiivne näohooldus

Üliefektiivne näohooldus

Üliefektiivne noorendav 6- ühes näohooldus

Üliefektiivne noorendav näohooldus stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, silub miimikakortsukesi, elavdab naha ainevahetust, taastab naha elastsuse ja värskendab nahajumet. Hoolduse etapid:
NAHA KOORIMINE KAHE ERINEVA KOORIJAGA JA TEEMANTLIHVIMINE
Nahk kooritakse esmalt ensüümgeeliga ja seejärel õrnade mikropärlitega kooriva kreemiga. Teemantlihvimine  eemaldab nahapinnalt surnud naharakud, liigse rasu, meigijäägid ja mustuse. Õrn vaakummassaaž stimuleerib kollageeni tootmist ja silub peenemaid kortse. Teemantlihvimine viiakse läbi vaakumaparaadi abil, mille otsik on kaetud laserlihvitud teemantidega ja on naha vastu äärmiselt õrn. Teemantlihvimise tulemusel kiireneb uute tervete epidermise rakkude kasv ning nahk muutub märgatavalt siledamaks, heledamaks ja ühtlasemaks.

NÕELAVABA MESOTERAAPIA
Nõelavaba mesoteraapia on meditsiinilise toimega hooldus, mille abil saab suurepäraselt nahka uuendada. Juba peale esimest hooldust on tulemusi näha.

Kortsukesed silenevad 30% võrra ilma kirurgilise sekkumise või süstideta! Tõhusa aparaadi elektrivoogude abil tekivad mikroavaused rakumembraanidesse ja hüaluroonhappeseerum imendub sügavamale nahka. Hüaluroonhappeseerum seob endaga vett ja niisutab nahka väga tõhusalt.

TOPELTIONISATSIOON
Topeltionisatsioon on õrn elektriravi positiivsete ja negatiivsete ioonidega, mis aitab aktiivainetel sügavamale nahka tungida, et niisutada naha epidermise alumisi kihte. Nahk saab tänu topeltionisatsioonile uue energia ja sära.

LIFTING
Vanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näolihased lõdvemaks.
Tänu liftingule pingulduvad näolihased, taastub nende toonus ja maht. Peale liftingut näeb nägu välja puhanum ja värskem!

MONOPOLAARNE RF-LIFTING
Rf-lifting on efektiivne, ohutu ja mõnusalt soe protseduur, mille käigus mõjutatakse nahka raadiolainetega. Raadiolained tungivad kuni 20 mm sügavusele pärisnahka ja tõmbavad kollageenikiud taas pingule.

Kestev liftinguefekt saavutatakse tänu dermise soojenemisele. Käivituvad naha paranemismehhanismid nagu fibroplastide tootmine, hapniku parem omastamine, rakkude ainevahetuse kiirenemine ning kollageeni ja elastiini sünteesimine.

ANESI INFINI JEUNESSE MASK LISSANT JA DEKOLTEEMASSAAŽ
NÄOMASSAAŽ, SEERUM JA PÄEVAKREEM
Peale seda suurepärast näohooldust on näokontuur pinguldatud,  kortsukesed silenenud ning nahk märgatavalt jumekam. Parima tulemuse annab hoolduse läbiviimine 1 kord kuus, 3 – 5 korda.
Vastunäidustused: südamehaigused, südamestimulaator, rasedus, imetamine, ägedakujuline akne, epilepsia, migreen.

HOOLDUSE SOODUSHIND AUGUSTI LÕPUNI: 50 € (norm. hind 90 €)

Üliefektiivne sügavniisutav 6-ühes näohooldus

Üliefektiivne sügavniisutav näohooldus silendab märgatavalt peeneid kortsukesi, sest hüaluroonhappeseerum imendub sügavamale epidermise alumistesse kihtidesse. Hüaluroonhape seob endaga niiskust, täites kortsupõhjad ja muutes naha siledamaks.
Hoolduse etapid:
NAHA KOORIMINE KAHE ERINEVA KOORIJAGA  JA ULTRAHELIPUHASTUS
Nahk kooritakse esmalt ensüümgeeliga ja seejärel õrnade mikropärlitega kooriva kreemiga.

Ultrahelipuhastus viiakse läbi ultrahelispaatliga ja desinkrustatsioonivedelikuga, mis koostoimes pehmendavad ja eemaldavad nahapooridest rasu, mustuse ja meigijäägid. Ultrahelipuhastus on täiesti valutu ja ei jäta nahka punetama ning seetõttu sobib ka õrnale ja tundlikule nahale. Ultrahelispaatel koorib nahalt õrnalt ka surnud naharakud, jättes naha sametiselt pehmeks.

ULTRAHELI MIKROMASSAAŽ
Ultraheli mikromassaaž geeliga soojendab nahakudesid, parandab kudede ainevahetust, lümfiringet ja vereringet, soodustab põletikuliste kollete imendumist ja ainevahetusjääkide väljutamist nahast. Nahk muutub heledamaks ja kirkamaks.


TOPELTIONISATSIOON
Topeltionisatsioon on õrn elektriravi positiivsete ja negatiivsete ioonidega, mis aitab aktiivainetel sügavamale nahka tungida, puhastades ja niisutades naha epidermise alumisi kihte. Nahk saab tänu topeltionisatsioonile uue energia ja sära.

LIFTING
Vanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näolihased lõdvemaks. Tänu liftingule pingulduvad näolihased, taastub nende toonus ja maht. Peale liftingut näeb nägu välja puhanum ja värskem!

JAHUTAV KÜLMA VASARA  MASSAAŽ
Külma vasara massaaž geeliga rahustab, värskendab ja  stimuleerib lümfiringet. Sinine footonvalgus ahendab naha pindmisi veresooni ja nahapoore.

ANESI AQUA VITAL MASK JA DEKOLTEEMASSAAŽ
NÄOMASSAAŽ, SEERUM JA PÄEVAKREEM
Peale seda suurepärast näohooldust on näonahk puhas ja niisutatud ning näojume värske!  Naha hea seisundi säilitamiseks soovitatakse hooldust teha regulaarselt 1 kord kuus. Vastunäidustused: südamehaigused, südamestimulaator, rasedus, imetamine, ägedakujuline akne, epilepsia, migreen.

HOOLDUSE SOODUSHIND AUGUSTI LÕPUNI: 50 € (norm. hind 90 €)

Palun broneeri aeg ette  +372 56 85 79 12
või saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon