Sügavpuhastav näohoolitsus

Sügavpuhastav näohoolitsus

Sügavpuhastav näohoolitsus sobib ennekõike neile, kellel on probleemne näonahk, suured nahapoorid, rasune ja tuhm nahk. Kuid sügavpuhastust sobib paar korda aastas teha ka kuivemale ja tundlikumale nahale, kuna see muudab naha puhtaks ja säravaks!  Näohoolitsuse käigus kooritakse ja puhastatakse nahk põhjalikult naharasust, mustusest ja meigijääkidest ning elavdatakse naha vereringet. Näohoolitsuses sisaldub näonaha koorimine koorimiskreemiga ja ensüümgeeliga, näonaha aurutamine ja mehhaaniline puhastus ja/või ultrahelipuhastus, nõelavaba mesoteraapia, külmahooldus sinise footonteraapiaga, dekolteemassaaž, seerum ja mask. Peale hoolitsust on nahk sametiselt pehme ja puhas! 

Ultrahelipuhastus on täiesti valutu protseduur näonaha sügavpuhastamiseks ja koorimiseks.
Nahka niisutatakse spetsiaalse desinkrustatsioonivedelikuga, milles sisalduvad aktiivained kiirendavad naha pindmist vereringet, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Spaatlikujulise otsikuga nahka töödeldes eemalduvad ultraheli abil elutud naharakud ja puhastuvad ummistunud poorid. Klient tunneb seda oma näonahal mõnusa surina ja jaheda auruna. Kõik liigne, mis on pooridesse ladestunud  nagu  kreemi-, meigijäägid ja rasu, eralduvad aurupilvena.

Nõelavaba mesoteraapia on alternatiiv ilusüstidele, see tähendab seerumi imendamist naha erinevatesse kihtidesse elektriimpulsside mitte süstide abil. Tänu sellele  saab vältida nii infektsioone, valu, turseid kui ka hematoome. Protseduur on täiesti valutu, klient tunneb nahal vaid kerget kihelust. Elektriimpulsid avavad naha epidermaalkanalid, mille abil imenduvad kasulikud toimeained sügavamale naha kihtidesse. Nahka  saab imendada üliniisutavat hüaluroonhapet, samuti erinevaid peptiide ja vitamiine. Elektriimpulsi mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid niisutav preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine imendumine nahakihtidesse toimub järk-järgult,  see tähendab, et naha sisse luuakse preparaadi depoo ja tänu sellele kasulike toimeainete mõju pikeneb. Nõelavaba mesoteraapia tulemust on näha kohe peale esimest hoolitsust! Nahk muutub säravaks ja elastseks!

Jahutav massaaž sinise footonvalgusega rahustab nahka, vähendab turseid ja punetust, ahendab poore ja pindmisi kapillaare ning tagab heleda särava jume pärast koorimist ja nõelavaba teraapiat.

SOODUSHIND SEPTEMBRI LÕPUNI: 50 €
(norm. hind 90 €)

Palun broneeri aeg +37256857912
või saada e-mail:

    Nimi

    E-Mail

    Telefon