Sügavpuhastav näohoolitsus

Sügavpuhastav näohoolitsus

Sügavpuhastav näohoolitsus sobib ennekõike neile, kellel on probleemne näonahk, suured nahapoorid, rasune ja tuhm nahk. Kuid sügavpuhastust sobib paar korda aastas teha ka kuivemale ja tundlikumale nahale, kuna see muudab naha puhtaks ja säravaks!  Näohoolitsuse käigus kooritakse ja puhastatakse nahk põhjalikult naharasust, mustusest ja meigijääkidest ning elavdatakse naha vereringet. Näohoolitsuses sisaldub näonaha koorimine koorimiskreemiga ja happegeeliga, näonaha aurutamine, mehhaaniline puhastus või ultrahelipuhastus, krüoteraapia, dekolteemassaaž, näomassaaž, seerum ja mask. Peale hoolitsust on nahk sametiselt pehme ja puhas! 

Ultrahelipuhastus on täiesti valutu protseduur näonaha sügavpuhastamiseks ja koorimiseks.
Nahka niisutatakse spetsiaalse desinkrustatsioonivedelikuga, milles sisalduvad aktiivained kiirendavad naha pindmist vereringet, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Spaatlikujulise otsikuga nahka töödeldes eemalduvad ultraheli abil elutud naharakud ja puhastuvad ummistunud poorid. Klient tunneb seda oma näonahal mõnusa surina ja jaheda auruna. Kõik liigne, mis on pooridesse ladestunud  nagu  kreemi-, meigijäägid ja rasu, eralduvad aurupilvena.

 

Krüoteraaapia aitab seerumil sügavamale nahakihtidesse imenduda, rahustab nahka, vähendab turseid ja punetust, ahendab poore ja pindmisi kapillaare ning tagab heleda särava jume!

SOODUSHIND DETSEMBRI LÕPUNI: 60 €
(norm. hind 90 €)

Palun broneeri aeg +37256857912
või saada e-mail:

    Nimi

    E-Mail

    Telefon